*Brand NEW* G0548-240-100 24V 1A=1000mA / 24W AC ADAPTER Power Supply
Qty.
Item Name:
Power Adapter Model:G0548-240-100
Input Voltage: 100-240V 50/60HZ
Output Voltage:24V 1A=1000mA / 24W
Interface:network port
Attributes: Original
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW* G0548-240-100 24V 1A]
  • 1311 Units in Stock
*Brand NEW* G0548-240-100 24V 1A=1000mA / 24W AC ADAPTER Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW* G0548-240-100 24V 1A=1000mA / 24W AC ADAPTER Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW* G0548-240-100 24V 1A=1000mA / 24W AC ADAPTER Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.