*Brand NEW* BSC40-190210-C BSC 19V 2.1A AC DC ADAPTHE POWER Supply
Qty.
Item Name:
Brand:BSC
Model: BSC40-190210-C
Input: AC100-240V 50/60Hz
Adapter Output Voltage:19V 2.1A
Adapter Plug Size:3.5MM*1.35MM
Fast Shipping to Follow Countries In Stock
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW* BSC40-190210-C BSC]
  • 4353 Units in Stock
*Brand NEW* BSC40-190210-C BSC 19V 2.1A AC DC ADAPTHE POWER Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW* BSC40-190210-C BSC 19V 2.1A AC DC ADAPTHE POWER Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW* BSC40-190210-C BSC 19V 2.1A AC DC ADAPTHE POWER Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.