*Brand NEW* Aoyuan AY48DA-ZF120400P Power Supply 12V 4A 48W 5521 Interface Power Adapter
Qty.
*Brand NEW* Aoyuan AY48DA-ZF120400P Power Supply 12V 4A 48W 5521 Interface Power Adapter Line Power Supply
Description
12V4A power adapter AY48DA-ZF120400P round port 5.5*2.5mm power cord
ACADAPTER/AOYUAN Aoyuan AY48DA-ZF120400P output 12.0V4.0A48.0W power supply
Original Aoyuan AY48DA-ZF120400P power adapter, stable output 12V 4A 48W, standard 5.5*2.1mm 5521 DC interface. 100-240V universal wide voltage, built-in overvoltage, overcurrent, short circuit and overheat protection, low heat and high efficiency. Suitable for monitors, routers, set-top boxes and home electronic devices with 5521 port, plug and play, durable for long time use.
Specifications
Input: 100-240V 50/60Hz
Output: 12.0V 4.0A
Power: 48.0W
Model: AY48DA-ZF120400P
DC Interface: 5.5*2.1mm 5521 ordinary port
Aoyuan AY48DA-ZF120400P power supply, 12V4A 5521 power adapter, 48W 5.5*2.1mm adapter line
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW* Aoyuan AY48DA-ZF1204]
  • 1211 Units in Stock
*Brand NEW* Aoyuan AY48DA-ZF120400P Power Supply 12V 4A 48W 5521 Interface Power Adapter Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW* Aoyuan AY48DA-ZF120400P Power Supply 12V 4A 48W 5521 Interface Power Adapter adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW* Aoyuan AY48DA-ZF120400P Power Supply 12V 4A 48W 5521 Interface Power Adapter AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.