*Brand NEW* 5.5 x 2.1mm Genuine Gospell 54v 2.4A 130W ac adapter G1022B-540-240 Switchin
Qty.
*Brand NEW* 5.5 x 2.1mm Genuine Gospell 54v 2.4A 130W ac adapter G1022B-540-240 Switching POWER Supply
Item Code: GOSPELL54V2.4A130W-5.5x2.1mm
Input: 100-240V 50-60Hz 4A Max
Adapter Output Voltage: 54V
Adapter Output Current: 2.4A
Adapter Power: 130W
Adapter Plug Size: 5.5 x 2.1mm
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW* 5.5 x 2.1mm Genuine]
  • 755 Units in Stock
*Brand NEW* 5.5 x 2.1mm Genuine Gospell 54v 2.4A 130W ac adapter G1022B-540-240 Switchin Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW* 5.5 x 2.1mm Genuine Gospell 54v 2.4A 130W ac adapter G1022B-540-240 Switchin adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW* 5.5 x 2.1mm Genuine Gospell 54v 2.4A 130W ac adapter G1022B-540-240 Switchin AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.