*Brand NEW* 4-pin 4-core plug charging cable 120W transformer FSP120-AHAN1 12V 10A power
Qty.
*Brand NEW* 4-pin 4-core plug charging cable 120W transformer FSP120-AHAN1 12V 10A power adapter
Item Name:
Brand: FSP
Power Adapter Model: FSP120-AHAN1
Input Voltage: 100-240V 50/60Hz (Universal Voltage Input)
Output Voltage: 12V
Power: 10A/120W
Connector: 4-pin (positive on top, negative on bottom) / Phoenix connector
Color: Black
Authenticity: Genuine
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW* 4-pin 4-core plug ch]
  • 2322 Units in Stock
*Brand NEW* 4-pin 4-core plug charging cable 120W transformer FSP120-AHAN1 12V 10A power Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW* 4-pin 4-core plug charging cable 120W transformer FSP120-AHAN1 12V 10A power adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW* 4-pin 4-core plug charging cable 120W transformer FSP120-AHAN1 12V 10A power AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.