*Brand NEW* 48065E Monitor Genuine Hoioto ADS-65DIB-48-1 48.0v 1.36A 65.28W AC Adapter
Qty.
*Brand NEW* 48065E Monitor Genuine Hoioto ADS-65DIB-48-1 48.0v 1.36A 65.28W AC Adapter Power Supply POWER Supply
Item Code: HONOTO48V1.36A65.28W-5.5x1.7mm
Input: 220-240v~50-60Hz 1.5A
Adapter Output Voltage: 48V
Adapter Output Current: 1.36A
Adapter Power: 65.28W
Adapter Plug Size: 5.5 x 1.7mm
Compatible AC Adapter Numbers:
ADS-65DIB-48-1 AC Adapter ADS-65DIB-48-1 48065E AC Adapter
Packing list:
  • Model:
    [*Brand NEW* 48065E Monitor Genui]
  • 3433 Units in Stock
*Brand NEW* 48065E Monitor Genuine Hoioto ADS-65DIB-48-1 48.0v 1.36A 65.28W AC Adapter Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW* 48065E Monitor Genuine Hoioto ADS-65DIB-48-1 48.0v 1.36A 65.28W AC Adapter adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW* 48065E Monitor Genuine Hoioto ADS-65DIB-48-1 48.0v 1.36A 65.28W AC Adapter AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.