*Brand NEW* 24V 2.5A AC/DC ADAPTER Huntkey HKA06024025-7F Power Supply
Qty.
Item Name:
Brand:Huntkey
Model:HKA06024025-7F
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:24V 2.5A
Connecter Size: 5.5*2.5MM
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW* 24V 2.5A AC/DC ADAPT]
  • 1311 Units in Stock
*Brand NEW* 24V 2.5A AC/DC ADAPTER Huntkey HKA06024025-7F Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW* 24V 2.5A AC/DC ADAPTER Huntkey HKA06024025-7F Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW* 24V 2.5A AC/DC ADAPTER Huntkey HKA06024025-7F Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.