*Brand NEW* 19.5V6.2A power adapter Sony VGP-AC19V15/16/45/46 computer notebook charging
Qty.
*Brand NEW* 19.5V6.2A power adapter Sony VGP-AC19V15/16/45/46 computer notebook charging cable
Item Name:
Brand: Sony
Power Adapter Model: VGP-AC19V15 Universal/16/45/46
Output Voltage: 19.5V
Power: 6.2A / 120W
Connector: 6.5*1.5mm (inner pin), 6.5*4.4mm (outer diameter)