*Brand NEW* 15V 3A AC DC ADAPTHE WT1503000 POWER Supply
Qty.
Item Name:
Brand:
Model: WT1503000
Input: AC100-240V 50/60Hz
Adapter Output Voltage:15V 3A
Adapter Plug Size:5.5*2.5mm
Fast Shipping to Follow Countries In Stock
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW* 15V 3A AC DC ADAPTHE]
  • 3433 Units in Stock
*Brand NEW* 15V 3A AC DC ADAPTHE WT1503000 POWER Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW* 15V 3A AC DC ADAPTHE WT1503000 POWER Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW* 15V 3A AC DC ADAPTHE WT1503000 POWER Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.