*Brand NEW* 15V 2.6A AC ADAPTER Foega Electronic Piano Charger Cable WT48-1502600-T Powe
Qty.
*Brand NEW* 15V 2.6A AC ADAPTER Foega Electronic Piano Charger Cable WT48-1502600-T Power Supply
Item Name:
Model:WT48-1502600-T
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:15V 2.6A
Connecter Size:5.5*2.5mm
Attributes: Original
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW* 15V 2.6A AC ADAPTER]
  • 13211 Units in Stock
*Brand NEW* 15V 2.6A AC ADAPTER Foega Electronic Piano Charger Cable WT48-1502600-T Powe Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW* 15V 2.6A AC ADAPTER Foega Electronic Piano Charger Cable WT48-1502600-T Powe adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW* 15V 2.6A AC ADAPTER Foega Electronic Piano Charger Cable WT48-1502600-T Powe AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.