*Brand NEW* 14V2A power adapter AP106C-140200 interface 4.0*1.7mm charger cable transf
Qty.
*Brand NEW* 14V2A power adapter AP106C-140200 interface 4.0*1.7mm charger cable transformer cable
Item Name:
Power Adapter Model:AP106C-140200
Input Voltage: 100-240V 50/60Hz (Universal Voltage Input)
Output Voltage: 14V 2A
Connectivity:4.0*1.7mm
Authenticity: Genuine
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW* 14V2A power adapter]
  • 3121 Units in Stock
*Brand NEW* 14V2A power adapter AP106C-140200 interface 4.0*1.7mm charger cable transf Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW* 14V2A power adapter AP106C-140200 interface 4.0*1.7mm charger cable transf adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW* 14V2A power adapter AP106C-140200 interface 4.0*1.7mm charger cable transf AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.