*Brand NEW* 12V 5A 60W AC ADAPTER HONOR ADS-65LSI-12-1 12060G Power Supply
Qty.
Item Name:
Brand:HONOR
MODER NO: ADS-65LSI-12-1 12060G
Input:100-240V 50-60Hz
Adapter Output Voltage:12V 5A 60W
Fast Shipping to Follow Countries In Stock
Adapter Plug Size:5.5mm*2.1mm
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW* 12V 5A 60W AC ADAPTE]
  • 3433 Units in Stock
*Brand NEW* 12V 5A 60W AC ADAPTER HONOR ADS-65LSI-12-1 12060G Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW* 12V 5A 60W AC ADAPTER HONOR ADS-65LSI-12-1 12060G Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW* 12V 5A 60W AC ADAPTER HONOR ADS-65LSI-12-1 12060G Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.