*Brand NEW* 12V 2A AC ADAPTER NBS24J120200HU Power Supply
Item Name:
Model:NBS24J120200HU
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:12V 2A
Connecter Size:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
Item Name:
Model:NBS24J120200HU
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:12V 2A
Connecter Size:
- Model:
[*Brand NEW* 12V 2A AC ADAPTER N] - 2322 Units in Stock
*Brand NEW* 12V 2A AC ADAPTER NBS24J120200HU Power Supply Tips
- 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
- 2. When using the *Brand NEW* 12V 2A AC ADAPTER NBS24J120200HU Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
- 4. Do not leave the *Brand NEW* 12V 2A AC ADAPTER NBS24J120200HU Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.
Guest Who Viewed This Item Ultimately Bought:
Rating & Reviews:
You can browse related comments.(Update Regularly)
Frequently Asked Questions(FAQ)
Ordering Questions
1. How do I place an order from mypoweradapter.com?
2. Is there a minimum order quantity?
3. Is my order secure on this site?
4. When is my credit card charged?
5. Can I cancel my order?
Payment Questions
2. What payment currency does mypoweradapter.com accept?
Only United Kingdom Pound currency is used in all price listings and transactions.
3. Is it safe to shop at mypoweradapter.com with a credit card?
Shipping Questions
2. Can I come to your warehouse to pick up a battery?
Unfortunately,no local pickups are available at present.
3. How much does it cost to ship the products that I order?
4. How long does it take for me to receive my products?
5. How do I track my shipment?
You may also like:
*Brand NEW*AEC-3512 Parsec 12VDC 50mA AC Adapter Power Supply Charger