*Brand NEW* 12.0V 3.0A 36.0W AC/DC ADAPTER Ktec KSA-36W-120300D5 POWER Supply
Qty.
Item Name:
Brand:Ktec
MODER NO:KSA-36W-120300D5
Input:100-240V 50-60Hz
Adapter Output Voltage:12.0V 3.0A 36.0W
Adapter Plug Size:5.5*2.1MM
Fast Shipping to Follow Countries In Stock
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW* 12.0V 3.0A 36.0W AC/]
  • 3432 Units in Stock
*Brand NEW* 12.0V 3.0A 36.0W AC/DC ADAPTER Ktec KSA-36W-120300D5 POWER Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW* 12.0V 3.0A 36.0W AC/DC ADAPTER Ktec KSA-36W-120300D5 POWER Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW* 12.0V 3.0A 36.0W AC/DC ADAPTER Ktec KSA-36W-120300D5 POWER Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.