BELKIN ADS-110CL-12-3 120072G Power AC Adapter 12V 6A 72W DROBO12V6A72W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewDROBO12V6A72W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~2.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 6A
  • Adapter Power: 72W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :260g
  • Dimension( L x W x H ):98.68 x 65.39 x 18.40mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DROBO12V6A72W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter