ARUBA 2530-8G Power AC Adapter 54V 1.67A 90W HP54V1.67A90W-4holes
Qty.
  • Item Name:NewHP54V1.67A90W-4holes
  • InPut:100-240V 50/60Hz~1.4A
  • Adapter Output Voltage: 54V
  • Adapter Output Current: 1.67A
  • Adapter Power: 90W
  • Adapter Tip Mote: Molex 4 Pin