APD WA-12L12R Power AC Adapter 12V 1A 12W APD12V1A12W-4.0x1.5mm-wall
Qty.
  • Item Name:NewAPD12V1A12W-4.0x1.5mm-wall
  • InPut:100-240v -50-60hz 0.5a
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 1A
  • Adapter Power: 12W
  • Adapter Plug Size: 4.0x1.7mm
  • Adapter Tip Mote: also fit 4.0x1.5mm
  • Weight( Adapter only ) :124g
  • Dimension( L x W x H ):64.70 x 49.00 x 33.70mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x APD12V1A12W-4.0x1.5mm-wall Laptop AC Adapter