APD NB-65B19 -CAA Power AC Adapter 19V 3.42A 65W APD19V3.42A65W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewAPD19V3.42A65W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~1.6A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 3.42A
  • Adapter Power: 65W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :226g
  • Dimension( L x W x H ):106.40 x 47.10 x 28.60mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Genunie APD 19V 3.42A Adapter
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x APD19V3.42A65W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter