APD AD6008 B Power AC Adapter 12V 1.5A 18W APD12V1.5A18W-5PIN
Qty.
  • Item Name:NewAPD12V1.5A18W-5PIN
  • InPut:100-240Vac,50-60Hz 0.85A Max.050VA-80VA
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 1.5A
  • Adapter Power: 18W
  • Adapter Tip Mote: 5 PIN
  • Weight( Adapter only ) :235g
  • Dimension( L x W x H ):103.80 x 58.30 x 32.90mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:5VDC 12VDC 1.5A. Please pay attention to the polarity of each pin of the interface.