APD 3AC01212300 Power AC Adapter 24V 7.5A 180W APD24V7.5A180W-Molex-3pins
Qty.
  • Item Name:NewAPD24V7.5A180W-Molex-3pins
  • InPut:100-240V~50/60Hz 2.5A Max
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 7.5A
  • Adapter Power: 180W
  • Adapter Tip Mote: Molex 3 pins
  • Weight( Adapter only ) :670g
  • Dimension( L x W x H ):170.10 x 85.70 x 40.40mm