AOC 215LM00058 Power AC Adapter 19V 1.31A 25W PHILIPS19V1.31A25W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewPHILIPS19V1.31A25W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V 1.3A, 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 1.31A
  • Adapter Power: 25W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :190g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x PHILIPS19V1.31A25W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter