ALIENWARE SENTIA M3200 (223II0) Power AC Adapter 20V 4.5A 90W LENOVO20V4.5A90W-5.5x2.5mm
Qty.
ALIENWARE SENTIA M3200 (223II0) Power AC Adapter 20V 4.5A 90W LENOVO20V4.5A90W-5.5x2.5mm-long
  • Item Name:NewLENOVO20V4.5A90W-5.5x2.5mm-long
  • Adapter Output Voltage: 20V
  • Adapter Output Current: 4.5A
  • Adapter Power: 90W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :335g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LENOVO20V4.5A90W-5.5x2.5mm-long Laptop AC Adapter