ALIENWARE AREA-51M Power AC Adapter 19.5V 16.9A 330W DELL19.5V16.9A330W-7.4x5.0mm
Qty.
  • Item Name:NewDELL19.5V16.9A330W-7.4x5.0mm
  • InPut:100-240V~4.4A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 16.9A
  • Adapter Power: 330W
  • Adapter Plug Size: 7.4x5.0mm
  • Weight( Adapter only ) :1350g
  • Dimension( L x W x H ):200.50 x 100.50 x 43.60mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELL19.5V16.9A330W-7.4x5.0mm Laptop AC Adapter