ALC 12416BK63219972 Power AC Adapter 12V 4.16A 50W PHILIPS12V4.16A50W-5.5x2.5mm-W
Qty.
  • Item Name:NewPHILIPS12V4.16A50W-5.5x2.5mm-W
  • InPut:100-240V~1.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 4.16A
  • Adapter Power: 50W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :272g
  • Dimension( L x W x H ):109.90 x 62.10 x 31.80mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:A Black Power Cable is included
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x PHILIPS12V4.16A50W-5.5x2.5mm-W Laptop AC Adapter