AHD 12V 7.5A 90W Laptop ac adapter 4 pin Item Number: CWT12V7.5A90W-4PIN InPut):100-240
Qty.
AHD 12V 7.5A 90W Laptop ac adapter 4 pin
Item Number: CWT12V7.5A90W-4PIN
InPut):100-240V-50-60Hz 1.5A
Adapter Output Voltage: 12V
Adapter Output Current: 7.5A
Adapter Power: 90W
Adapter Tip Note: 4 Pin
Weight( Adapter only ) :430g
Original / Genuine : Yes
Note:Round with 4 Pin, Top +, Bottom -