AERO 19.5V 11.8A 230W Laptop ac adapter 230w 5.5mm Item Number: CHICONY19.5V11.8A230W-5
Qty.
AERO 19.5V 11.8A 230W Laptop ac adapter 230w 5.5mm
Item Number: CHICONY19.5V11.8A230W-5.5x2.5mm
InPut):100-240V-3.5A 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 19.5V
Adapter Output Current: 11.8A
Adapter Power: 230W
Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
Adapter Tip Note: 5.5 x 2.5
Weight( Adapter only ) :925g
Dimension( L x W x H ):170.8 x 86.3 x 41.5mm