ADVENT 7003 Power AC Adapter 20V 6A 120W LITEON20V6A120W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewLITEON20V6A120W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~,50-60Hz,2.0A
  • Adapter Output Voltage: 20V
  • Adapter Output Current: 6A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :440g
  • Dimension( L x W x H ):168x67x40mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LITEON20V6A120W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter