ADVANTECH AIIS-1440 INDUSTRIAL COMPUTER Laptop AC Adapter 24V 9.16A 220W FSP24V9.16A220W
Qty.
ADVANTECH AIIS-1440 INDUSTRIAL COMPUTER Laptop AC Adapter 24V 9.16A 220W FSP24V9.16A220W-4Hole-Green
Item Name: FSP24V9.16A220W-4Hole-Green
InPut:100-240V~, 3A, 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 24V
Adapter Output Current: 9.16A
Adapter Power: 220W
Adapter Tip Mote: Geen 4 Holes
Weight( Adapter only ) :1000g
Dimension( L x W x H ):197.10 x 88.30 x 43.90mm
Original / Genuine : Yes
Note:Apperance new grade > 97% ( Brand New = 100%)
Total Sale: 110 Sold
Package:
1 x FSP24V9.16A220W-4Hole-Green Laptop AC Adapter
1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
Compatible Mainbody Numbers:
9NA2201209 AC AdapterFSP220-AAAN2 AC Adapter
  • Model:
    [ADVANTECH AIIS-1440 INDUSTRIAL C]
  • 9888 Units in Stock
ADVANTECH AIIS-1440 INDUSTRIAL COMPUTER Laptop AC Adapter 24V 9.16A 220W FSP24V9.16A220W Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the ADVANTECH AIIS-1440 INDUSTRIAL COMPUTER Laptop AC Adapter 24V 9.16A 220W FSP24V9.16A220W adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the ADVANTECH AIIS-1440 INDUSTRIAL COMPUTER Laptop AC Adapter 24V 9.16A 220W FSP24V9.16A220W AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.