ADT 24V 5.42A 130W Laptop ac adapter Item Number: LCDLS24V5.42A130W-4PIN InPut):100-240
Qty.
ADT 24V 5.42A 130W Laptop ac adapter
Item Number: LCDLS24V5.42A130W-4PIN
InPut):100-240V~,50/60Hz 2.0A
Adapter Output Voltage: 24V
Adapter Output Current: 5.42A
Adapter Power: 130W
Weight( Adapter only ) :517g
Dimension( L x W x H ):169.60 x 64.90 x 41.70mm