ABUS TVVR30003 COMPACT DIGITAL RECORDER Power AC Adapter 12V 2.5A 30W FSP12V2.5A30W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewFSP12V2.5A30W-4PIN
  • InPut:100-240V~1.3A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 2.5A
  • Adapter Power: 30W
  • Adapter Tip Mote: 4PIN
  • Weight( Adapter only ) :190g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FSP12V2.5A30W-4PIN Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
    Compatible Part Numbers:
    FSP030-DGAA1 AC Adapter,
    • Model:
      [ABUS TVVR30003 COMPACT DIGITAL R]
    • 9444 Units in Stock
    ABUS TVVR30003 COMPACT DIGITAL RECORDER Power AC Adapter 12V 2.5A 30W FSP12V2.5A30W-4PIN Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the ABUS TVVR30003 COMPACT DIGITAL RECORDER Power AC Adapter 12V 2.5A 30W FSP12V2.5A30W-4PIN adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the ABUS TVVR30003 COMPACT DIGITAL RECORDER Power AC Adapter 12V 2.5A 30W FSP12V2.5A30W-4PIN AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.